Specjalistyczny miesięcznik skierowany do jednostek samorządu terytorialnego poświęcony praktycznym zagadnieniom z tematyki prawa podatkowego, administracyjnego, karnoskarbowego oraz finansów publicznych.

Dwumiesięcznik poświęcony przepisom prawa pomocy publicznej a także funduszom strukturalnym. Adresowany do podmiotów udzielających, monitorujących oraz korzystających z pomocy państwa.
Konkurs Tax Everest
2019-07-15
Trwa II. edycja konkursu Tax Everest organizowanego przez MDDP oraz OSF Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu! Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a nagrodą główną wycieczka do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu.
Infolist
2019-03-29
Zapisz się na bezpłatny infolist i pobierz darmowy numer Przeglądu Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych
TERMINY SZKOLEŃ
2019-10-18
Budżet oraz wieloletnia prognoza finansowa na rok 2020 i lata następne - metodologia planowania wieloletniego w jst w kontekście zmian ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach...

Procedury Administracyjne i Podatkowe
Autor:
Wydanie: 2019

CENA: 199.50 PLN


Procedury administracyjne i podatkowe: jak praktycznie stosować przepisy regulujące procedury sądowoadministracyjne, administracyjne i podatkowe, jak wprowadzane zmiany wpływają na praktykę postępowania więcej w dwumiesięczniku.

Podatek rolny - komentarz
Autor: Redaktor naukowy serii i redaktor tomu: prof. zw. dr hab. Leonard Etel
Wydanie: 2019

CENA: 100.00 PLN


FORMAT: B-5; OPRAWA: twarda; OBJĘTNOŚĆ: 334 strony